FAQ

Ako sa tam dostanem?

Akcia nebude na matfyze, ale v malej sále UPeCe. Stačí sa dostať do Mlynskej doliny na konečnú zastávku autobusov 31 a 39 - Cintorín Slávičie údolie. Odtiaľ môžete ísť podľa mapky, v UPeCe môžete sledovať šípky. Ak prídete autom, môžte zaparkovať pri cintoríne. 

UPeCe, Staré Grunty 36, Bratislava

Môžem nejako pomôcť?

Ak chcete pomôcť, môžete sa ozvať Janovi na 30rokov@fks.sk. Dá sa pomáhať s varením gulášu, prípravou programu, šírením pozvánky...

Môžete pomôcť taktiež finančným darom na účet seminára. Dobrodinci s príspevkom aspoň 100 € dostanú zaujímavý darček.


Mám niečo doniesť?

Jedlo nosiť netreba. Ale poteší nás, ak so sebou zoberiete nejaké pamätné predmety zo sústredení, seminárové tričko, fotografie...


Kedy mám prísť?

Lepšie neskoro ako nikdy. Začiatok je o 15:00, ideálne je prísť niekedy medzi 15:00 a 15:45. Ale dá sa prísť aj hocikedy neskôr. Môžete sa pozrieť do programu, ak chcete vedieť, či napríklad neprídete uprostred kvízu.

Koniec je o 24:00, ale posledný denný spoj ide okolo jedenástej. Prvý nočný spoj ide až po polnoci.

Bude tam jedlo, mám nejaké doniesť?

Okrem gulášu tam bude občerstvenie, slané aj sladké, asi aj nejaké vianočné zákusky, a aj nápoje. Netreba nič nosiť.

Čo zaujímavé sa bude diať?

Na začiatku vrámci príhovoru niekoľko vedúcich povie zaujímavé zážitky z čias jeho vedúcovania. Po jedení gulášu bude zábavný kvíz.

Ak chcete, môžete obohatiť program o vlastný výstup. Môžete niečo zaspievať, zatancovať, zahrať alebo predviesť čokoľvek, čo zabaví ostatných. Čas na to bude od deviatej.

V prípade záujmu o vlastný výstup, nám dajte vedieť dopredu (kontakt nižšie).

Môžem si niekoho priviesť?

Môžete so sebou zobrať svoju manželku, manžela, priateľku, priateľa, dieťa... Ale boli by sme radi, keby ste to uviedli v návratkovom formulári, aby sme vedeli koľko ľudí príde.

Ak si nie ste istí, či si niekoho môžete priviesť, ozvite sa nám.

Aký je dress code akcie?

Casual až smart casual. V obleku chodiť teda nemusíte. Ak máte zo seminárových čias nejaké tričko, oceníme, ak v ňom dojdete alebo ho doniesete.

Mám otázku alebo pripomienku!

Môžete ju poslať na 30rokov@fks.sk .